Wchodzi w życie 1 kwietnia: zmiany w regulaminie organizacyjnym NFZ

Dodano: 24 marca 2015

Powołanie Departamentu Kontroli oraz Departamentu Analiz i Strategii w Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia to zmiany wprowadzone przez nowe zarządzenie prezesa NFZ z 24 marca 2015 r. w sprawie regulaminu organizacyjnego Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia nr 15/2015/GPF.

Departament Kontroli to komórka organizacyjna właściwa do przeprowadzania kontroli świadczeniodawców i refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia oraz wyrobów medycznych, a także kontroli wewnętrznej przeprowadzanej w odniesieniu do oddziałów wojewódzkich Funduszu i komórek organizacyjnych Centrali.

Departament Analiz i Strategii jest komórką organizacyjną właściwą w sprawach strategii NFZ oraz strategii rozwoju poszczególnych obszarów jego działalności. Departament pełni też funkcję wiodącej komórki organizacyjnej Centrali w zakresie pozyskiwania, gromadzenia i przetwarzania informacji na potrzeby dokonywanych analiz oraz projektowania kierunków zmian w obecnie obowiązujących rozwiązaniach systemowych leżących w kompetencjach NFZ.

Słowa kluczowe:
NFZ

Nie masz jeszcze konta?

Zamów pełny dostęp do portalu


SPRAWDŹ OFERTĘ

Chcesz przetestować nasze usługi?

Załóż konto testowe na 24 godziny


ZAŁÓŻ KONTO TESTOWE NA 24 GODZINY

Pełny dostęp do portalu to:

  • Aktualność tematów
  • Szeroki zasób informacji eksperckich
  • Porady ekspertów za pośrednictwem e-maila
  • Gotowe rozwiązania najistotniejszych problemów
Sprawdź »