Robert Płaziak: Szansa na rozwój małych placówek

/appFiles/site_102/images/autor/ZQGhpVtKd6aMSgi.jpeg

Autor: Magdalena Pokrzycka-Walczak

Dodano: 3 lipca 2015
Robert Płaziak: Szansa na rozwój małych placówek

Synergia działań w obszarze trzech powiatów może być – w obecnej sytuacji ekonomicznej na rynku medycznym – jedynym rozwiązaniem na dalszy rozwój SPZOZ w Lesku i dwóch innych medycznych placówek w sąsiednich powiatach - rozmowa z ROBERTEM PŁAZIAKIEM, dyrektorem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Lesku.

Od kilku miesięcy SPZOZ Lesko jest zintegrowany z Podkarpackim Systemem Informacji Medycznej. To istotny krok na drodze poprawy jakości obsługi pacjentów i dostępności usług medycznych. Jakie są korzyści z wdrażania tego systemu dla pracowników?

W ramach projektu pt. „Kompleksowa informatyzacja Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Medycznej jako elementu Podkarpackiego Systemu Informacji Medycznej – PSIM” SPZOZ Lesko został zintegrowany z Regionalnym Centrum Informacji Medycznej – RCIM. Podkarpacki System Informacji Medycznej (PSIM) to rozwiązanie teleinformatyczne, którego głównym zadaniem jest gromadzenie, analiza i udostępnianie zasobów cyfrowych z udzielonymi lub planowanymi świadczeniami opieki zdrowotnej w placówkach medycznych.

Pozostało jeszcze 89 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

Nie masz jeszcze konta?

Zamów pełny dostęp do portalu


SPRAWDŹ OFERTĘ

Chcesz przetestować nasze usługi?

Skorzystaj z bezpłatnego 24h dostępu do zasobów SerwisuZOZ.pl


Aktywuj 24-godzinny okres testowy

Logowanie

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła

Jeżeli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem portalu, możesz wykupić jednorazowy dostęp do wybranego dokumentu.