Kontrole sanepidu w ochronie zdrowia w 2020 r. – polecamy nową książkę

Dodano: 4 marca 2020
Kontrole sanepidu w ochronie zdrowia w 2020 r. – polecamy nową książkę

W Twojej placówce zjawia się kontroler sanepidu i rozpoczyna kontrolę. Budzi to Twój strach i obawę o wynik kontroli. Nowa książka pt. „Kontrole sanepidu w ochronie zdrowia w 2020 r. Praktyczne porady i wytyczne do procedur” daje Ci skutecznie narzędzia do wykorzystania w toku kontroli.

Sanepid może kontrolować wiele aspektów działalności placówki medycznej. Są to m.in. procedura zastosowania środków ochrony indywidualnej, procedura używania ostrych narzędzi wraz z wykazem tych narzędzi, rejestr zgłoszeń podejrzeń lub rozpoznań zakażeń, chorób zakaźnych lub zgonów z powodu zakażenia lub choroby zakaźnej, badania techniczne sprzętu, plan higieny, procedura dezynfekcji i mycia narzędzi oraz sprzętu medycznego wielokrotnego użytku, umowa o odbieraniu i utylizacji odpadów medycznych, procedura higienicznego mycia i pielęgnacji rąk, czy procedura postępowania z odpadami medycznymi.

Z tego względu ważna jest znajomość praw i obowiązków kontrolowanego, aby w razie konieczności móc skutecznie skorzystać ze środków odwoławczych i pewnie bronić swoich interesów.

Książka zawiera najważniejsze porady ekspertów związane z kontrolami sanepidu. Dzięki lekturze tej pozycji poznasz obowiązujące regulacje w zakresie najczęściej kontrolowanych obszarów działalności placówki czy gabinetu, otrzymasz wskazówki, jak sprawnie wdrożyć nowe przepisy/regulacje, zidentyfikować zagrożenia, otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące dochodzenia swoich racji.

Do książki dołączyliśmy także płytę CD z 20 wzorami dokumentów.

Książkę kupisz tutaj>>

Nie masz jeszcze konta?

Zamów pełny dostęp do portalu


SPRAWDŹ OFERTĘ

Chcesz przetestować nasze usługi?

Załóż konto testowe na 24 godziny


ZAŁÓŻ KONTO TESTOWE NA 24 GODZINY

Pełny dostęp do portalu to:

  • Aktualność tematów
  • Szeroki zasób informacji eksperckich
  • Porady ekspertów za pośrednictwem e-maila
  • Gotowe rozwiązania najistotniejszych problemów
Sprawdź »