Bożena Mleczek-Dąbrowska: Atut placówki to wykwalifikowani pracownicy

/appFiles/site_102/images/autor/ZQGhpVtKd6aMSgi.jpeg

Autor: Magdalena Pokrzycka-Walczak

Dodano: 10 kwietnia 2017
Bożena Mleczek-Dąbrowska: Atut placówki to wykwalifikowani pracownicy

Motywujemy pracowników do podnoszenia kwalifikacji również finansowo. Osoby, które ukończyły studia licencjackie, magisterskie lub specjalizację otrzymują nagrody lub dodatkową premię. Oto, jak dyrekcja przychodni w Toruniu wspiera w rozwoju zespół specjalistów - rozmowa z BOŻENĄ MLECZEK-DĄBROWSKĄ, dyrektorem Miejskiej Przychodni Specjalistycznej w Toruniu.

Miejska Przychodnia Specjalistyczna w Toruniu jest najstarszą i największą placówką tego typu w mieście. Jak dyrekcja przychodni wykorzystuje te atuty, by poprawiać standardy i jakość obsługi pacjentów?

Budynek przychodni jest objęty ochroną konserwatora zabytków, więc wszelkie prowadzone prace budowlane i remontowe - przykładowo ingerencje w wygląd budynku typu wymiana okien, zastosowanie ocieplenia, wymiana pokrycia dachowego, montaż wentylacji czy różne przebudowy – musimy prowadzić za jego zgodą. Chociaż budynek wzniesiono na potrzeby usług zdrowotnych, to konieczność dostosowania go do obecnie obowiązujących przepisów wymagała zamontowania np. wentylacji, wind oraz wymiany instalacji wodociągowej i elektrycznej.

Pozostało jeszcze 88 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.