Bożena Mleczek-Dąbrowska: Atut placówki to wykwalifikowani pracownicy

Motywujemy pracowników do podnoszenia kwalifikacji również finansowo. Osoby, które ukończyły studia licencjackie, magisterskie lub specjalizację otrzymują nagrody lub dodatkową premię. Oto, jak dyrekcja przychodni w Toruniu wspiera w rozwoju zespół specjalistów - rozmowa z BOŻENĄ MLECZEK-DĄBROWSKĄ, dyrektorem Miejskiej Przychodni Specjalistycznej w Toruniu.
Miejska Przychodnia Specjalistyczna w Toruniu jest najstarszą i największą placówką tego typu w mieście. Jak dyrekcja przychodni wykorzystuje te atuty, by poprawiać standardy i jakość obsługi pacjentów?
Budynek przychodni jest objęty ochroną konserwatora zabytków, więc wszelkie prowadzone prace budowlane i remontowe - przykładowo ingerencje w wygląd budynku typu wymiana okien, zastosowanie ocieplenia, wymiana pokrycia dachowego, montaż wentylacji czy różne przebudowy – musimy prowadzić za jego zgodą. Chociaż budynek wzniesiono na potrzeby usług zdrowotnych, to konieczność dostosowania go do obecnie obowiązujących przepisów wymagała zamontowania np. wentylacji, wind oraz wymiany instalacji wodociągowej i elektrycznej.
Uzyskaj nieograniczony dostęp do SerwisZOZ.pl
- Aktualne informacje o zmianach prawnych
- Indywidualne konsultacje e-mail z ekspertem za pośrednictwem redakcji
- Bazę 3000 porad ekspertów, gotowych wzorów dokumentów i procedur
Jeśli masz już konto
Jeżeli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem portalu, możesz wykupić jednorazowy dostęp do wybranego dokumentu.
Podobne artykuły
Zobacz również
Konferencje i szkolenia
