Romuald Magdoń: Naszym celem jest osiągnięcie i utrzymanie pozycji lidera

/appFiles/site_102/images/autor/ZQGhpVtKd6aMSgi.jpeg

Autor: Magdalena Pokrzycka-Walczak

Dodano: 5 lutego 2015
Romuald Magdoń: Naszym celem jest osiągnięcie i utrzymanie pozycji lidera

Serwis e-POLMED jest platformą internetową umożliwiającą uzyskanie porad doświadczonych lekarzy różnych specjalności, bez konieczności wychodzenia z domu, zwalniania się z pracy czy rezygnacji z trwającej właśnie podróży. Zastosowanie nowoczesnego rozwiązania, jakim jest wideokonsultacja, zapewnia prywatną i bezpieczną, a przy tym poufną – co gwarantujemy - rozmowę z lekarzem - wywiad z Romualdem Magdoniem, wiceprezesem zarządu POLMED S.A. - centrala w Starogardzie Gdańskim.

W jaki sposób tworzyli Państwo ofertę usług medycznych, która dziś jest tak elastyczna? Jaka jest geneza powstania spółki?

Spółka POLMED powstała w czasie reformy systemu ochrony zdrowia w 1999 r. – gdy wprowadzono regionalne kasy chorych i możliwość świadczenia usług medycznych w niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej. Była to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie w zakresie kompleksowej opieki medycznej osób prywatnych oraz firm. Oprócz działalności prowadzonej w ramach kas chorych, a potem NFZ, realizowaliśmy także usługi medycyny pracy dla firm, poszerzając stale ofertę o pakiety medyczne dla klientów komercyjnych. Od 1999 r. zapewniamy kompleksową opiekę medyczną dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Jej zakres obejmuje między innymi podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną, pełną diagnostykę medyczną, rehabilitację, stomatologię i wizyty domowe. Obecnie świadczenia te realizujemy na terenie całego kraju przez sieć własnych Centrów Medycznych oraz z udziałem ponad tysiąca renomowanych partnerów medycznych. Nasi klienci mogą liczyć na pomoc w dostosowaniu poszczególnych pakietów medycznych do ich własnych preferencji.

Pozostało jeszcze 79 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.