Anna Rulkiewicz: Ważne jest budowanie partnerstwa

/appFiles/site_102/images/autor/ZQGhpVtKd6aMSgi.jpeg

Autor: Magdalena Pokrzycka-Walczak

Dodano: 12 września 2019
Anna Rulkiewicz: Ważne jest budowanie partnerstwa

Pracownicy są wartością dla firmy. Muszą wiedzieć, że są potrzebni i że pojawiają się nowe możliwości pracy. Warto wyznaczać liderów poszczególnych obszarów, którzy odpowiadają za proces łączenia i wymianę doświadczeń. Sprawdź, w czym tkwi sukces Grupy LUX MED. Rozmowa z ANNĄ RULKIEWICZ, prezesem Grupy LUX MED.

Źródłem powodzenia firmy jest dobre zarządzanie. Jakie wzorce zarządzania Pani stosuje, kierując z sukcesem Grupą LUX MED już od 2007 roku?

Kluczem jest dobra komunikacja i odpowiednie podejście do współpracy z pracownikami. Muszą oni czuć, że mają wpływ na to, co się dzieje w firmie, i że są także za to odpowiedzialni. Wychodzę z założenia, że tworzymy jeden zespół i wszyscy pracujemy na wspólny sukces. Relacje w firmie muszą więc opierać się na partnerskich zasadach i okazywaniu wzajemnego szacunku. Możliwe jest wtedy stworzenie miejsca pracy, z którym ludzie się identyfikują, i w którym mogą i chcą się rozwijać. Ważny jest przy tym autentyczny lider, który potrafi zarazić innych swoim entuzjazmem i pasją. Jestem przekonana, że takie właśnie podejście do pracy jest źródłem sukcesu Grupy LUX MED.

Pozostało jeszcze 80 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

Nie masz jeszcze konta?

Zamów pełny dostęp do portalu


SPRAWDŹ OFERTĘ

Chcesz przetestować nasze usługi?

Zyskaj DARMOWY 24h dostęp do portalu!


Aktywuj 24-godzinny okres testowy

Logowanie

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła

Jeżeli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem portalu, możesz wykupić jednorazowy dostęp do wybranego dokumentu.

Spis treści Czytaj e-wydanie