Grzegorz Gielerak: Dobry ekonomista też może ratować pacjentów

/appFiles/site_102/images/autor/nz3FpjbUqsrYDLO.jpeg

Autor: Jolanta Zientek-Varga

Dodano: 3 marca 2015
Grzegorz Gielerak: Dobry ekonomista też może ratować pacjentów

Kształtując teraźniejszość, należy myśleć o przyszłości i o tym, co się wydarzy za chwilę. W działalności biznesowej, bez względu na to, czy dotyczy rynku medycznego, czy nie; ta zasada doskonale się sprawdza. Z prostej przyczyny: by nie zaskoczyła cię zmieniająca się sytuacja, zachowanie uczestników systemu, sektora, musisz wyprzedzać ich myśli i działania, być o krok do przodu - wywiad z gen. bryg. dr hab. n. med. Grzegorzem Gielerakiem, dyrektorem Wojskowego Instytutu Medycznego.

Na stronie internetowej Instytutu; tam, gdzie przedstawiona jest Pana sylwetka; widnieje motto: „Przeszłość i teraźniejszość są tylko środkami, celem jest zawsze przyszłość”. Czy te słowa wskazują drogę, którą Pan podąża, decydują o wyborach i decyzjach?

Zdecydowanie tak. Przeszłości zmienić nie możemy, teraźniejszość kształtujemy, a kształtując ją, należy myśleć o przyszłości i o tym, co się wydarzy za chwilę. W działalności biznesowej, bez względu na to, czy dotyczy rynku medycznego, czy nie; ta zasada doskonale się sprawdza. Z prostej przyczyny: by nie zaskoczyła cię zmieniająca się sytuacja, zachowanie uczestników systemu, sektora, musisz wyprzedzać ich myśli i działania, być o krok do przodu.

Pozostało jeszcze 93 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

Nie masz jeszcze konta?

Zamów pełny dostęp do portalu


SPRAWDŹ OFERTĘ

Chcesz przetestować nasze usługi?

Zyskaj DARMOWY 24h dostęp do portalu!


Aktywuj 24-godzinny okres testowy

Logowanie

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła

Jeżeli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem portalu, możesz wykupić jednorazowy dostęp do wybranego dokumentu.

Słowa kluczowe:
placówka medycznawywiad

Spis treści Czytaj e-wydanie