Maria Mazur: Zadowolony pracownik to zadowolony pacjent

/appFiles/site_102/images/autor/ZQGhpVtKd6aMSgi.jpeg

Autor: Magdalena Pokrzycka-Walczak

Dodano: 15 maja 2017
Maria Mazur: Zadowolony pracownik to zadowolony pacjent

Certyfikaty ISO czy wiarygodności biznesowej są istotnym elementem pracy nad zapewnieniem dobrego wizerunku i przyszłości SPMZOZ w Słupsku oraz pracowników placówki. Sprawdź, dlaczego warto dbać o dobrą atmosferę w pracy opartą na zaufaniu i kto na tym zyskuje - rozmowa z MARIĄ MAZUR, dyrektorem Samodzielnego Publicznego Miejskiego ZOZ w Słupsku.

SPMZOZ pozyskał dofinansowanie na realizację projektu, którego celem jest wdrożenie systemu elektronicznej dokumentacji medycznej. Projekt realizowany będzie w partnerstwie z dwiema innymi placówkami z subregionu. Jak udało się przekonać partnerów do współpracy przy realizacji projektu?

Mieliśmy już doświadczenie z uczestnictwa w dwóch projektach realizowanych ze środków UE przez Urząd Miasta Słupska. Dlatego postanowiliśmy ubiegać się o dofinansowanie wdrożenia elektronicznej dokumentacji medycznej ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego. W dokumentacji konkursowej znalazła się informacja, że wyżej punktowane przy ocenie mają być wnioski składane w partnerstwach. Dlatego złożyliśmy propozycję Szpitalowi w Miastku i Centrum Medycznemu SALUS w Słupsku. Obie placówki zgłosiły swój akces w odpowiedzi na ogłoszony przez nas nabór. Połączył nas wspólny cel i – jak się okazało – udało nam się przekonać ekspertów do naszej wizji e-dokumentacji. Liderem projektu jest SPMZOZ – to dla nas wielkie wyzwanie i szansa, choć o sukcesie będziemy mogli mówić dopiero po zakończeniu i rozliczeniu projektu.

Pozostało jeszcze 82 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

Nie masz jeszcze konta?

Zamów pełny dostęp do portalu


SPRAWDŹ OFERTĘ

Chcesz przetestować nasze usługi?

Zyskaj DARMOWY 24h dostęp do portalu!


Aktywuj 24-godzinny okres testowy

Logowanie

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła

Jeżeli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem portalu, możesz wykupić jednorazowy dostęp do wybranego dokumentu.

Słowa kluczowe:
dobre praktykiwywiad

Spis treści Czytaj e-wydanie