Romuald Magdoń: Naszym celem jest osiągnięcie i utrzymanie pozycji lidera

/appFiles/site_102/images/autor/ZQGhpVtKd6aMSgi.jpeg

Autor: Magdalena Pokrzycka-Walczak

Dodano: 5 lutego 2015
Romuald Magdoń: Naszym celem jest osiągnięcie i utrzymanie pozycji lidera

Serwis e-POLMED jest platformą internetową umożliwiającą uzyskanie porad doświadczonych lekarzy różnych specjalności, bez konieczności wychodzenia z domu, zwalniania się z pracy czy rezygnacji z trwającej właśnie podróży. Zastosowanie nowoczesnego rozwiązania, jakim jest wideokonsultacja, zapewnia prywatną i bezpieczną, a przy tym poufną – co gwarantujemy - rozmowę z lekarzem - wywiad z Romualdem Magdoniem, wiceprezesem zarządu POLMED S.A. - centrala w Starogardzie Gdańskim.

W jaki sposób tworzyli Państwo ofertę usług medycznych, która dziś jest tak elastyczna? Jaka jest geneza powstania spółki?

Spółka POLMED powstała w czasie reformy systemu ochrony zdrowia w 1999 r. – gdy wprowadzono regionalne kasy chorych i możliwość świadczenia usług medycznych w niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej. Była to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie w zakresie kompleksowej opieki medycznej osób prywatnych oraz firm. Oprócz działalności prowadzonej w ramach kas chorych, a potem NFZ, realizowaliśmy także usługi medycyny pracy dla firm, poszerzając stale ofertę o pakiety medyczne dla klientów komercyjnych. Od 1999 r. zapewniamy kompleksową opiekę medyczną dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Jej zakres obejmuje między innymi podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną, pełną diagnostykę medyczną, rehabilitację, stomatologię i wizyty domowe. Obecnie świadczenia te realizujemy na terenie całego kraju przez sieć własnych Centrów Medycznych oraz z udziałem ponad tysiąca renomowanych partnerów medycznych. Nasi klienci mogą liczyć na pomoc w dostosowaniu poszczególnych pakietów medycznych do ich własnych preferencji.

Pozostało jeszcze 79 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

Nie masz jeszcze konta?

Zamów pełny dostęp do portalu


SPRAWDŹ OFERTĘ

Chcesz przetestować nasze usługi?

Zyskaj DARMOWY 24h dostęp do portalu!


Aktywuj 24-godzinny okres testowy

Logowanie

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła

Jeżeli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem portalu, możesz wykupić jednorazowy dostęp do wybranego dokumentu.