Procedura postępowania w związku z narażeniem na czynniki szkodliwe i uciążliwe

Celem procedury jest ustalenie zasad prowadzenia badań i pomiarów czynników szkodliwych i uciążliwych w placówce, do czego zobowiązany jest każdy pracodawca, w tym placówka medyczna. Pracodawca wskazuje i określa czynniki szkodliwe i uciążliwe, dla których powinny być prowadzone badania i pomiary.

Pobierz procedurę postępowania w związku z narażeniem na czynniki szkodliwe i uciążliwe.