Poszerz swoje horyzonty jako lider i zabłyśnij nowymi umiejętnościami menedżerskimi oraz kompetencjami miękkimi, które są niezbędne w każdym aspekcie pracy menedżera. Szkolenia Luizy Stroińskiej to unikatowa okazja do rozwoju miękkich kompetencji dla menedżerów placówek medycznych. Dzięki specjalnej promocji dla członków Klubu Menedżera Ochrony Zdrowia, możesz dołączyć do naszego kursu za jedyne 690 zł netto od osoby. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!
Czy wiesz, że subskrypcja Lekarza Medycyny Pracy może przynieść Ci wiele korzyści? Chciałbyś być na bieżąco ze zmianami prawnymi i formularzami? Mamy dla Ciebie niezwykłą ofertę, która spełni Twoje oczekiwania!
Specjalna oferta dla klubowiczów: polecamy książkę z 35% rabatem „Medycyna pracy w praktyce. Wybrane zagadnienia profilaktyki, orzecznictwa i najważniejsze rozwiązania prawne. Wydanie 2”. To praktyczny przewodnik stworzony specjalnie dla lekarzy medycyny pracy, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i umiejętności.
Dla członków Klubu Menedżera przygotujemy specjalne rabaty na ofertę Educado. Jest to innowacyjna platforma, która oferuje nieograniczone możliwości nauki online. Dzięki niej możesz zdobyć wiedzę z dowolnej dziedziny, bez konieczności wychodzenia z domu!
Skontakuj się z Centrum Obsługi Klienta: 22 518 29 29 (Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00).
© Wiedza i Praktyka
/WiedzaiPraktyka
/wip
Dołącz do klubu Menedżera Zdrowia Ochrony Zdrowia i korzystaj z benefitów!