Co się zmieni w procedurze odwoławczej do NFZ

Wystąpienie pokontrolne zamiast protokołu kontroli, wprowadzenie nowego środka odwoławczego - sprzeciwu na czynności Prezesa NFZ - to ważne zmiany w pokontrolnej procedurze odwoławczej. Poznaj szczegóły.
W czasie kontroli NFZ świadczeniodawca w ciągu 7 dni od otrzymania protokołu może złożyć zastrzeżenia do protokołu. Świadczeniodawca może uzależnić podpisanie protokołu od tego, czy jego zastrzeżenia będą uwzględnione przez kontrolera. Pamiętaj, że fakt podpisania bądź niepodpisania protokołu nie wstrzymuje dalszego postępowania.
Czytaj więcej o kontrolach NFZ w placówce medycznej w SerwisZOZ.pl»
Uzyskaj nieograniczony dostęp do SerwisZOZ.pl
- Aktualne informacje o zmianach prawnych
- Indywidualne konsultacje e-mail z ekspertem (odpowiedź w 48 h)
- Bazę 3500 porad ekspertów, gotowych wzory dokumentów i procedur
- Przywileje z uczestnictwa w Klubie Menedżera Ochrony Zdrowia - rabaty, konferencje, webinary live, e-szkolenia, prezenty
Jeśli masz już konto
Uzyskaj bezpłatny 24-godzinny dostęp do SerwisZOZ.pl
aktywuj dostęp testowyJeżeli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem portalu, możesz wykupić jednorazowy dostęp do wybranego dokumentu.