Interaktywne szkolenie Tork – Czysty Szpital pomaga zapewnić bezpieczną opiekę zdrowotną

Dodano: 3 marca 2021
Interaktywne szkolenie Tork – Czysty Szpital pomaga zapewnić bezpieczną opiekę zdrowotną

Tork, marka firmy Essity, wprowadza interaktywne szkolenie Tork – Czysty Szpital wspierające menedżerów i personel sprzątający w tworzeniu higienicznego i bezpiecznego środowiska opieki medycznej. Jednocześnie oferta Tork rozszerza się o nowe ściereczki z mikrofibry do czyszczenia powierzchni.

Artykuł sponsorowany

Intuicyjne szkolenie pozwala przećwiczyć właściwe strategie czyszczenia i kolejność wykonywanych czynności w celu uzyskania optymalnych wyników sprzątania. To narzędzie online zaprojektowane tak, aby edukacja w zakresie sprzątania placówek opieki zdrowotnej była angażująca i skuteczna.

Szkolenie przygotowano na podstawie wytycznych dotyczących utrzymywania czystości w placówkach opieki zdrowotnej w USA.

- Wiemy, że menedżerowie zarządzający pracą personelu sprzątającego cenią tego rodzaju kursy i pomoce edukacyjne. Szkolenie Tork – Czysty Szpital sprawdza się w przypadku różnych potrzeb poszczególnych organizacji i oddziałów szpitalnych. Jest dostępne w wielu wersjach językowych i na różnych urządzeniach: telefonie, tablecie lub komputerze – mówi Thomas Bergin, dyrektor ds. marketingu, Essity Professional Hygiene.

W materiałach uzupełniających znajduje się prezentacja "Szkolenie dla trenerów", która ma pomóc osobom zarządzającym w edukowaniu swoich zespołów. Według ankiety Essentials Initiative 2020-2021 przeprowadzonej przez Essity, ponad 7 na 10 osób twierdzi, że po pandemii COVID-19 będzie oczekiwać wyższych standardów higieny w szpitalach. Wyniki wskazują, że praca ekip sprzątających ma większe znaczenie niż kiedykolwiek wcześniej.

Osiągniecia i doświadczenie Tork w opracowywaniu innowacji szkoleniowych pomagają podnosić te standardy oraz wspierają utrzymywanie czystych i bezpiecznych szpitali.

Przykładem jest Tork VR Clean Hands - pierwsze interaktywne szkolenie higieny rąk, które zdobyło prestiżową nagrodę Interclean Amsterdam Innovation.

- Naszym celem jest pomoc w tworzeniu bezpiecznego środowiska opieki, a w efekcie zapobieganie zakażeniom wewnątrzszpitalnym. Personel sprzątający, często pozostając na pierwszej linii frontu, powinien mieć dostęp do odpowiednich szkoleń i najlepszych rozwiązań. Opracowaliśmy pełną gamę usług i produktów wspierających ich ważną pracę - podkreśla Thomas Bergin, dyrektor ds. marketingu, Essity Professional Hygiene.

Jednocześnie Tork rozszerza ofertę produktów do czyszczenia powierzchni o ściereczki z mikrofibry. Skutecznie zbierają brud i drobnoustroje już za pierwszym przetarciem, dzięki czemu personel sprzątający może szybciej przejść do następnego zadania. Nowy produkt pomaga zadbać o bezpieczeństwo i czystość w placówkach medycznych bez zwiększania nakładów finansowych.

 

Dodatkowe informacje:

A PRiori Communications, +48 570 774 727, e-mail: [email protected]

Nie masz jeszcze konta?

Zamów pełny dostęp do portalu


SPRAWDŹ OFERTĘ

Chcesz przetestować nasze usługi?

Załóż konto testowe na 24 godziny


ZAŁÓŻ KONTO TESTOWE NA 24 GODZINY

Pełny dostęp do portalu to:

  • Aktualność tematów
  • Szeroki zasób informacji eksperckich
  • Porady ekspertów za pośrednictwem e-maila
  • Gotowe rozwiązania najistotniejszych problemów
Sprawdź »