Szkolenie omawia źródła i rodzaje konfliktów w miejscu pracy, techniki i strategie zarządzania konfliktem, jak przekształcić konflikt w konstruktywny dialog i współpracę oraz praktyczne ćwiczenia i przykłady, które pomogą Państwu zastosować zdobytą wiedzę w praktyce.
Konflikty w miejscu pracy są nieuniknione. Wynikają z różnorodności osobowości, odmiennych poglądów, stresu czy napiętych terminów. Chociaż mogą wydawać się negatywne, odpowiednio zarządzane, mogą stać się okazją do rozwoju, innowacji i wzmocnienia zespołu.
Naszym celem jest nie tylko teoretyczne omówienie tematu, lecz także dostarczenie praktycznych wskazówek, które można wdrożyć w codziennej pracy.
Zachęcamy do uczestnictwa! Wierzymy, że wspólnie możemy stworzyć bardziej harmonijne i produktywne środowisko pracy, w którym konflikt stanie się impulsem do pozytywnych zmian i rozwoju.
Zapraszamy do obejrzenia szkolenia w portalu już w poniedziałek, 8 lipca!
Uzyskaj nieograniczony dostęp do SerwisZOZ.pl
Aktualne informacje o zmianach prawnych
Indywidualne konsultacje e-mail z ekspertem (odpowiedź w 48 h)
Bazę 3500 porad ekspertów, gotowych wzory dokumentów i procedur
Przywileje z uczestnictwa w Klubie Menedżera Ochrony Zdrowia - rabaty, konferencje, webinary live, e-szkolenia, prezenty
Jeżeli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem portalu,możesz wykupić jednorazowy dostęp do wybranego dokumentu. Wyślij SMS o treści: WPR na numer 92568. Otrzymasz zwrotnego sms'a z kodem, który wpisz w poniższe pole. Koszt SMSa: 25 zł netto (30.75 zł brutto)
Trener-praktyk. Specjalizuje się w szkoleniach biznesowych, zwłaszcza związanych ze sprzedażą, obsługą klienta, komunikacją, budowaniem zespołów, współpracą w zespole, asertywnością, negocjacjami biznesowymi, jak i w szkoleniach kadry menedżerskiej. Ma dyplom trenera biznesu z wieloletnim doświadczeniem w branży medyczno-farmaceutycznej, dyplom Coacha i jest certyfikowanym konsultantem The Bridge Personality. The Bridge Personality jako jedyny test na świecie, łączy powszechnie uznaną przez środowisko naukowe teorię Wielkiej Piątki z koncepcją typów psychologicznych Junga.