Szkolenie omawia kluczowe zasady skutecznego udzielania informacji zwrotnej, dlaczego informacja zwrotna jest tak ważna i jakie korzyści przynosi, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami podczas udzielania i otrzymywania feedbacku oraz praktyczne techniki i narzędzia, które pomogą w doskonaleniu tej umiejętności.
Zdolności interpersonalne, które odgrywają kluczową rolę w naszym życiu zawodowym i osobistym, wpływają na jakość naszych relacji i sukcesy w różnych dziedzinach.
Efektywna komunikacja, empatia i umiejętność współpracy to podstawowe aspekty, które decydują o jakości naszych interakcji z innymi ludźmi. Mają wpływ na zrozumienie i harmonię w relacjach.
Umiejętność udzielania i przyjmowania informacji zwrotnej to jeden z najważniejszych elementów skutecznej komunikacji, wspiera rozwój osobisty, motywację oraz lepsze zrozumienie w codziennych sytuacjach.
Zapraszamy do obejrzenia szkolenia w portalu już w poniedziałek, 16 czerwca!
Uzyskaj nieograniczony dostęp do SerwisZOZ.pl
Aktualne informacje o zmianach prawnych
Indywidualne konsultacje e-mail z ekspertem (odpowiedź w 48 h)
Bazę 3500 porad ekspertów, gotowych wzory dokumentów i procedur
Przywileje z uczestnictwa w Klubie Menedżera Ochrony Zdrowia - rabaty, konferencje, webinary live, e-szkolenia, prezenty
Jeżeli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem portalu,możesz wykupić jednorazowy dostęp do wybranego dokumentu. Wyślij SMS o treści: WPR na numer 92568. Otrzymasz zwrotnego sms'a z kodem, który wpisz w poniższe pole. Koszt SMSa: 25 zł netto (30.75 zł brutto)
Trener-praktyk. Specjalizuje się w szkoleniach biznesowych, zwłaszcza związanych ze sprzedażą, obsługą klienta, komunikacją, budowaniem zespołów, współpracą w zespole, asertywnością, negocjacjami biznesowymi, jak i w szkoleniach kadry menedżerskiej. Ma dyplom trenera biznesu z wieloletnim doświadczeniem w branży medyczno-farmaceutycznej, dyplom Coacha i jest certyfikowanym konsultantem The Bridge Personality. The Bridge Personality jako jedyny test na świecie, łączy powszechnie uznaną przez środowisko naukowe teorię Wielkiej Piątki z koncepcją typów psychologicznych Junga.