Menedżer pełni w firmie wiele ról, co wymaga nieustannego rozwoju i dokształcania się. Dowiedz się, jak zwiększać efektywność w pracy, lepiej zarządzać zespołem i swoją pracą. Rozwijaj swoje kompetencje zarówno czytając, jak i biorąc udział w konferencjach.

Zapowiedzi konferencji

Zobacz wszystkie dokumenty z działu Zapowiedzi konferencji »

Rozwój kompetencji zarządczych

Akademia Menedżera 74: Jak dbać o rozwój młodej kadry medycznej

Dla młodej kadry istotniejsza jest dbałość o zapewnienie właściwej i kompleksowej opieki nad pacjentem dzięki nowoczesnej technologii niż dla samej kadry zarządzającej. Pamiętajmy zatem, że w konfrontacji z młodymi ludźmi na rynku pracy trzeba dziś stosować inne argumenty niż jeszcze kilka lat temu. Dowiedz się, jakie.

Akademia Menedżera 73: Jak bronić dobre imię placówki i lekarza

Ze względu na coraz częstsze zjawisko naruszania dóbr osobistych lekarzy i placówek medycznych, zamieszczamy przewodnik stanowiący wsparcie dla menedżerów i medyków, których dobra osobiste są naruszane.

Akademia Menedżera 72: Jak przebiega teleopieka w dobie COVID-19

Od marca z powodu pandemii coraz więcej Polaków korzysta z porad specjalistów lekarzy online. Telemedycyna zaczęła się popularyzować, co nie znaczy, że już się upowszechniła, a wszyscy pacjenci – ale i lekarze – nader chętnie z niej korzystają. Jakie wnioski płyną z tej formy leczenia i co można robić lepiej?

Zobacz wszystkie dokumenty z działu Rozwój kompetencji zarządczych »