Przygotuj się do kontroli - polecamy nasz nowy e-kurs 

Dodano: 29 lutego 2020
Przygotuj się do kontroli - polecamy nasz nowy e-kurs 

Skutki kontroli są wpisane w funkcjonowanie wszystkich placówek medycznych i często wiążą się z wysokimi karami lub zakazem prowadzenia dalszej działalności. W odpowiedzi na wiele pytań Czytelników przygotowaliśmy e-kurs pt. „Jak skutecznie obronić swoje interesy w toku kontroli placówki medycznej”. Oto szczegóły.

Podczas e-kursu odpowiednio przygotujesz się do kontroli NFZ, UODO, Rzecznika Praw Pacjenta, sanepidu, organu rejestrowego, a po jego ukończeniu w razie stwierdzenia nieprawidłowości w twojej placówce będziesz umiał tak zareagować, aby:

  • zminimalizować ryzyko kar i grzywien - np. złożyć sprzeciw wobec podjęcia i wykonywania przez organ kontroli czynności z naruszeniem przepisów,
  • zastosować odpowiedni środek odwoławczy.

Zyskasz też pewność, że procedury, które stosujesz w placówce, nie będą zakwestionowane przez kontrolera żadnej z wymienionych instytucji.

Celem e-kursu jest:

  • odpowiednie przygotowanie przedstawicieli placówek medycznych do kontroli NFZ, Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Rzecznika Praw Pacjenta, sanepidu, organu rejestrowego,
  • omówienie procedur kontrolnych wybranych instytucji,
  • omówienie praw i obowiązków kontrolującego, w tym środków odwoławczych, które może zastosować kontrolowany.

E-kurs umożliwi Ci w przystępny, łatwy i jasny sposób uzyskanie informacji o najnowszych zmianach i obowiązujących regulacjach w zakresie najczęściej kontrolowanych obszarów działalności placówek medycznych i gabinetów lekarskich.

E-kurs składa się 5 modułów – każdy z nich zawiera część teoretyczną, wideo, podcast, podsumowania, checklisty i quiz, który pozwoli ci utrwalić wiedzę. Możesz również pobrać wzory dokumentów i plakaty, które możesz udostępnić w swojej placówce.

Z e-kursu możesz korzystać o dowolnej porze, Twoje postępy będą zapisywane, więc bez problemu będziesz mógł wrócić do momentu, w którym skończyłeś. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat w wersji online.

Nie masz jeszcze konta?

Zamów pełny dostęp do portalu


SPRAWDŹ OFERTĘ

Chcesz przetestować nasze usługi?

Załóż konto testowe na 24 godziny


ZAŁÓŻ KONTO TESTOWE NA 24 GODZINY

Pełny dostęp do portalu to:

  • Aktualność tematów
  • Szeroki zasób informacji eksperckich
  • Porady ekspertów za pośrednictwem e-maila
  • Gotowe rozwiązania najistotniejszych problemów
Sprawdź »