Kiedy można przeprowadzić „konkurs jednej oferty”

/appFiles/site_102/images/autor/8f6BPeJGlIZhpw3.jpeg

Autor: Michał Culepa

Dodano: 7 lutego 2018
Kiedy można przeprowadzić „konkurs jednej oferty”

Do konkursu ofert NFZ staje kilku oferentów, ale tylko jeden złożył poprawną ofertę. Czy w takiej sytuacji NFZ musi unieważnić „konkurs jednej oferty”?

Konkurs ofert na wykonywanie świadczeń zdrowotnych finansowanych przez NFZ może dojść do skutku tylko wówczas, gdy stanie do niego co najmniej dwóch oferentów, których oferty mogą być przedmiotem procedowania i nie będą odrzucone. W przeciwnym razie, jeżeli tylko jeden podmiot medyczny przedstawi ofertę spełniającą warunki Funduszu, konkurs podlega unieważnieniu. Tak stanowi art. 150 ust. 1 pkt 2 ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych.

Pozostało jeszcze 83 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

Nie masz jeszcze konta?

Zamów pełny dostęp do portalu


SPRAWDŹ OFERTĘ

Chcesz przetestować nasze usługi?

Załóż konto testowe z dostępem na 24 godziny!


ZAŁÓŻ 24-GODZINNE KONTO TESTOWE

Logowanie

Adres e-mail lub login:

Hasło:

Nie pamiętam hasła

Jeżeli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem portalu, możesz wykupić jednorazowy dostęp do wybranego dokumentu.

Umowy terminowe
Szkolenie otwarte Ochrona zdrowia

Elektroniczna dokumentacja medyczna i e-ZLA w 2018 i 2019 roku

Warszawa 23.października.2018

Elektroniczna dokumentacja medyczna

Czytaj więcej   »

Umowy terminowe
Szkolenie otwarte Ochrona zdrowia

Dokumentacja RODO w placówce medycznej. Czy jesteśmy przygotowani na kontrolę?

Warszawa 29.października.2018

Praktyka stosowania RODO w placówkach medycznych.

Czytaj więcej   »

Spis treści Czytaj e-wydanie