Zarządzenie prezesa NFZ: Zmiany w umowach w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programy zdrowotne (lekowe)

Dodano: 11 lipca 2015

Zarządzenie prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z 10 lipca 2015 r. zmieniające zarządzenie w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programy zdrowotne (lekowe) nr 36/2015/DGL wprowadza zmiany w zarządzeniu prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z 10 maja 2012 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programy zdrowotne (lekowe) Nr 27/2012/DGL przez uaktualnienie załączników.

W załączniku nr 1 do zarządzenia Nr 27/2012/DGL dodano zakres „Leczenie neowaskularnej (wysiękowej) postaci zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD) (ICD-10 H35.3”, a także zakres „Kwalifikacja do leczenia neowaskularnej (wysiękowej) postaci zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD)”.

W załączniku nr 3 do zarządzenia Nr 27/2012/DGL określono wymagania dla wskazanego wyżej programu, a także określono warunki wymagane związane z realizacją procesu kwalifikacji do leczenia neowaskularnej (wysiękowej) postaci zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD).

Zarządzenie weszło w życie w dniu 11 lipca 2015 r. z mocą obowiązującą od 1 maja 2015 r.

Słowa kluczowe:
NFZ

Nie masz jeszcze konta?

Zamów pełny dostęp do portalu


SPRAWDŹ OFERTĘ

Chcesz przetestować nasze usługi?

Załóż konto testowe na 24 godziny


ZAŁÓŻ KONTO TESTOWE NA 24 GODZINY

Pełny dostęp do portalu to:

  • Aktualność tematów
  • Szeroki zasób informacji eksperckich
  • Porady ekspertów za pośrednictwem e-maila
  • Gotowe rozwiązania najistotniejszych problemów
Sprawdź »